CHIA - NASIONA SZAŁWII HISZPAŃSKIEJ (Salvia hispanica) BIO 200 g - BIO PLANET

CHIA - NASIONA SZAŁWII HISZPAŃSKIEJ (Salvia hispanica) BIO 200 g - BIO PLANET

CHIA - NASIONA SZAŁWII HISZPAŃSKIEJ (Salvia hispanica) BIO 200 g - BIO PLANET

Waga: 0.21 kg
Wysyłka w ciągu: 3 dni robocze
Darmowa dostawa: od 300 zł
Cena: 8,05
+ koszty wysyłki
Sztuk:
szt

Opis:

Nasiona szałwii hiszpańskiej to doskonała przyprawa do obiadów i sałatek. Niewiele osób jednak wie, że powinno się ją spożywać przede wszystkim ze względu na wartości odżywcze.

Chia posiada bardzo dużą ilość kwasów omega-3 oraz omega-6 wpływających pozytywnie na nasze ciało i umysł. Szałwia zalecana jest osobom pracującym umysłowo, ponieważ zwiększa możliwość koncentracji i poprawia pamięć, jednocześnie działając odprężająco i wprawiając w dobre samopoczucie. 

Podobne produkty:

Dlaczego warto używać ekologicznych środków czystości?

Detergenty, których używamy codziennie w kuchni, w łazience czy w toalecie są skuteczne w walce z zabrudzeniami powstającymi na blatach czy misie sedesowej, jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak negatywny wpływ wywierają na środowisko naturalne. Sięgając po płyń do mycia naczyń należy mieć na uwadze to, jak wiele złego czynimy dla środowiska i umieć zachować umiar. Na szczęście istnieje alternatywa w postaci ekologicznych środków czystości, które w znacznym stopniu ograniczają wpływ na środowisko naturalne. Producenci takich środków są zobowiązani do przestrzegania rygorystycznych norm już na etapie produkcji, dzięki czemu środowisko naturalne jest zatruwane w mniejszym stopniu. czytaj dalej ›

Gwarancja jakości
najwyższa jakość i świeżość
Szybki czas realizacji
wysyłka do 24h
Szeroka oferta
ponad 5000 produktów
Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300zł